Scepter Flo-N-Go Duramax Assembly

06792

Nowy produkt

DuraMAX to duży, przenośny zbiornik paliwa na kółkach. Przeznaczony do zastosowań przemysłowych, handlowych i rekreacyjnych. Jest to bezpieczny, szybki i wygodny sposób uzupełniania narzędzi mechanicznych  zasilanych paliwem, ciągniki,kosiarki, silniki do łodzi, generatory, skutery śnieżne, quady, itp

MADE in Canada.

Więcej szczegółów

4 Przedmioty

1 476,00 zł brutto

Więcej informacji

DuraMAX jest duży, przenośny zbiornik paliwa na kółkach przeznaczone do zastosowań przemysłowych, handlowych i rekreacyjnych. Jest to bezpieczny, szybki i wygodny sposób uzupełniania narzędzi zasilanych paliwem, ciągniki,kosiarki , silniki do łodzi, generatory, Skutery śnieżne, quady, itp

Duramax idealnie nadaje się do użytku rolnego i obszarów wiejskich, a także zastosowań morskich. Wykonane z polietylenu o wysokiej gęstości, zbiornik paliwa Duramax jest odporny na korozję i wgniatanie. Jego wytrzymałe sześć-calowe koła i wyjątkowo głęboki uchwyt ułatwiają dostarczanie  paliwa podczas tankowania łodzi ,quada ,generatora ,kosiarki .
Opatentowany uchwyt pompy paliwa pozwala wyeliminować wyciek i przepełnienie 
przez zatrzymanie i ponowne uruchomienie przepływu paliwa. Duramax może stać pionowo lub poziomo położyć podczas tankowania silniki zasilane paliwem. Ma wskaźnik szybkości płynięcia  dwóch litrów na minutę w trybie syfonu.


Dwa cylindry odcinające, zarówno na zbiorniku i złączce sprawiają, że bezpiecznie i łatwo odłączyć można  Flo n 'go i pompę do napełniania.

TRANSPORT:. Duramax zawiera 14 gal. (53 l) zbiornik paliwa z opatentowanym Flo n 'Go MAXFLO syfonem pompy i  (3 m) węża.

Zalecane zastosowania dla DuraMAX

Kosiarki Traktory
Myjki ciśnieniowe
Lekki sprzęt biurowy
Farmy & zastosowania wiejskie
Generatory
Maszyny rolnicze
ATV
Skutery śnieżne
Domy letniskowe 
Łodzie

Skutery sniezne  

Dmuchawy sniezne 

MADE in Canada